АНОНС. XIII Міжнародна виставка LABComplEX

Інформуємо про те, що з 19 по 21 жовтня 2021 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройде XIІI Міжнародна виставка LABComplEX «Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech».

На Виставці буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, великий вибір спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

Під час роботи Виставки відбудуться конференції, семінари, круглі столи, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку галузі.

Детальніше...

Вебінар АСЕУ

Асоціація сонячної енергетики України (АСЕУ) запрошує власників підприємств хімічної промисловості і фармації на безкоштовний вебінар на тему: «Як забезпечити власні потреби сонячною електроенергією підприємствам хімічної промисловості та фармації?», що відбудеться 15 грудня ц.р. о 15:00 на платформі ZOOM.

Під час вебінару буде обговорено всі аспекти будівництва сонячної станції для надійного забезпечення бізнесу власною електроенергією, розвіяно міфи про високу вартість чистої енергії сонця, продемонстровано переваги використання сонячної енергії бізнесом для власних потреб.

Детальніше про подію та умови участі можна дізнатися в анонсі АСЕУ.

 

Інфраструктурні та енергозберігаючі проекти – підприємцям та територіальним громадам

У Києві пройшла відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів УСПП для об’єднаних територіальних громад. Серед учасників – більше 370 представників з Латвії, Литви та України, а сам захід знайшов підтримку Міністерства розвитку громад та територій України.

Детальніше...

Нагородження працівників хімічної галузі до Дня Конституції України

З нагоди Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський указом № 254/2020 від 27.06.2020 р. відзначив державними нагородами працівників хімічної галузі України.

Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагороджено голову правління акціонерного товариства "Рівнеазот" ЗАБЛУДУ Михайла Васильовича.

Медаль "За працю і звитягу" отримали МАРТИНЮК Світлана Костянтинівна – інженер виробничого відділу акціонерного товариства "АЗОТ", м.Черкаси і ХУДОЛЄЙ Микола Михайлович – начальник цеху акціонерного товариства "СУМИХІМПРОМ".

Почесне звання "Заслужений працівник промисловості України" присвоєно КУХОЛЮ Івану Івановичу – начальникові відділення цеху акціонерного товариства "АЗОТ", м.Черкаси.

Детальніше...

Заява Союзу хіміків України щодо рішення МКМТ

22 червня 2020 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила припинити спеціальні розслідування щодо імпорту в Україну деяких азотних і складних мінеральних добрив незалежно від країни походження та експорту без застосування спеціальних заходів.

Союз хіміків України вважає таке рішення антидержавним. Відмова від розумних заходів підтримки національних виробників мінеральних добрив у нинішній скрутний час – це крок, який повністю суперечить деклараціям і заявам уряду про необхідність захисту інтересів вітчизняного товаровиробника.

Детальніше...

Спільне звернення до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля

На 22 червня 2020 року призначено засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі щодо спеціальних обмежувальних заходів на імпорт мінеральних добрив в Україну за результатами спеціальних розслідувань, ініційованих Союзом хіміків України та групою підприємств – виробників мінеральних добрив.

Спільний представницький орган сторони роботодавців на національному рівні та Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні звернулися до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля із проханням вжити заходів щодо захисту національного виробника та прийняти виважене і збалансоване рішення шляхом перемовин з усіма зацікавленими сторонами.

Текст звернення

 

Промисловці, підприємці та роботодавці закликають Президента України обговорити стан справ в економіці, погодити план невідкладних антикризових дій

Представники потужних структурованих об’єднань та організації промисловців, підприємців та роботодавців України, Антикризової ради громадських організацій, великих бюджетоутворюючих промислових підприємств звернулися до Президента України щодо необхідності проведення зустрічі за його участю у зв’язку із поглибленням соціально-економічної, фінансової кризи, накопиченням негативних факторів у промисловому комплексі України внаслідок карантину з причин вірусної інфекції Covid-19 та несприятливих змін на  світових ринках.

Текст звернення

Більше статей...

  1. Вітання із Днем хіміка

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти