Авторам

 До уваги авторів!

З 1 січня 2017 року видання науково-виробничого журналу «Хімічна промисловість України» буде здійснювати член Союзу хіміків України – Державне підприємство «Черкаський державний науково-дослідний інститут техніко-економічної інформації в хімічній промисловості» (ДП «Черкаський НДІТЕХІМ»).

Контакти:

18000, Україна, м. Черкаси, б-р. Шевченка, 205

Тел./факс: +38 0472 374165, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Умови подання документів для публікації залишаються незмінними.

_________________________________________________________________________________________________

У науково-виробничому журналі «Хімічна промисловість України» публікуються статті, що відповідають його профілю і мають прикладне значення.

Стаття подається до редакції у двох примірниках, надрукованих українською чи російською мовами через 1,5 інтерва­лу на одному боці стандартного аркуша з полями зліва та  зверху – 2,5-3 см, справа та знизу –1,5 см. Текст статті (включаючи таблиці та рисунки) має бути наданий також і в електронному вигляді (файл на диску, флешці або надісланий електронною поштою на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). 

На першій сторінці статті слід зазначити індекс УДК, ініціали та прізвища авторів.

До статті обовязково подається анотація українською та російською мовами (можна англійською) об­сягом до 9-11 рядків. Вона повинна викладати стисло відомості про надіслану роботу й основні результати.

Сторінки статті повинні мати нумерацію з першої до останньої разом із таблицями, рисунками та списком літератури.

Один примірник статті повинен бути підписаний усіма авторами.

Таблиці й рисунки друкуються на окремих сторінках і розташовуються одразу ж після першого згадування про них. Вони повинні мати номер і назву. На кожен рисунок і таблицю повин­но бути посилання в тексті. На лівому полі рукопису в цьому місці слід зазначити номер рисунка чи таблиці.

Скорочення слів у тексті, рисунках і підписах не допускається, крім загальноприй­нятих. Назви організацій, інститутів і підприємств, наведені в тексті статті, повинні друкуватися  повністю.

Формули в тексті, рисунках і підписах до них мають бути наведені не у вигляді фотографій, а в програмі Microsoft Word,  рисунки – у програмі Microsoft Word або Microsoft Excel.  

Посилання на літературу оформлюється відповідно до вимог ДСТУ ГОСТ 7.1:2006. У посиланнях на авторські свідоцтва й патенти необхідно зазначати їх клас і дату пуб­лікації повністю.

До статті обовязково додається внутрішня або зовнішня рецензія та експертний вис­новок про можливість опублікування матеріалів у відкритій пресі (оригінали з підписами та печатками). На окремій сторінці мають бути наведені відомості про авторів, а саме: прізвище, ім'я та по батькові (повністю), вчений ступінь і звання, посада, місце роботи, а також службова або домашня адреса з індексом, но­мер телефону кожного автора,    e-mail.

Редакція залишає за собою право скорочувати і робити редакційну правку статей. Рукописи, що не відповідають вищенаведеним вимогам, повертаються авторам.

 


                                                                        До відома авторів

   Шановні автори!

Редакція журналу «Хімічна промисловість України» повідомляє, що у зв’язку з відсутністю централізованого фінансування на видання журналу, з 1 березня 2013 року друк статей у журналі буде провадитись платно:

для аспірантів та студентів:

за статтю змістом до 15 друкованих сторінок (14 формат, інтервал – 1,5) – 300 грн;

для інших авторів:

- за статтю змістом до 9 друкованих сторінок (14 формат, інтервал – 1,5) – 400 грн;

- за статтю змістом до 15 друкованих сторінок (14 формат, інтервал – 1,5) – 500 грн;

за статтю змістом від 15 до 25 друкованих сторінок (14 формат, інтервал – 1,5)  – 600 грн.

 

Редакція журналу 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти