Знак програми "Відповідальна турбота"

На виконання вимог міжнародної програми "Responsible Care" Союз хіміків України розробив та подав на реєстрацію Знак програми "Відповідальна турбота хімічної промисловості України".

Цей знак є адаптованою національною версією міжнародного знака "Responsible Care", який мають використовувати учасники програми в межах України.

10 червня 2013 р. Державна служба інтелектуальної власності України видала відповідне Свідоцтво на знак для товарів і послуг за №171933. Відповідно до цього документа власником знака є Об'єднання підприємств хімічної галузі України "Союз хіміків України".

Згідно з програмою "Відповідальна турбота хімічної промисловості України" Союз хіміків України делегує право на використання знака підприємствам (компаніям) - учасникам програми. 

Перелік товарів і послуг, для яких може бути використаний знак.

Векторне зображення знака

 .

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Увійти