АНОНС. XII Міжнародна виставка LABComplEX

Інформуємо Вас про те, що з 25 по 27 вересня 2019 року в м. Києві (виставковий центр «АККО Інтернешнл») пройде XIІ Міжнародна виставка LABComplEX «Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech».

У рамках науково-практичної та ділової програми виставки передбачено проведення науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів, тематично    орієнтованих на підвищення кваліфікації фахівців лабораторної справи, розширення та вдосконалення практичних і теоретичних навичок, ознайомлення з новітніми технологіями та професійним сучасним обладнанням.

Детальніше...

Представники Союзу хіміків України взяли участь у Генеральній асамблеї Cefic

Делегація Союзу хіміків України, очолювана Президентом Олексієм Голубовим, узяла участь у Генеральній асамблеї Європейської ради хімічної промисловості (Cefic), яка відбулася 2-4 жовтня 2013 р. у Мюнхені (Німеччина). Поряд із європейськими національними асоціаціями хіміків у щорічному Міжнародному форумі взяли участь делегації провідних країн світу – членів Міжнародної ради хімічних асоціацій (ICCA), представники багатьох транснаціональних хімічних компаній, професійних об’єднань малих і середніх компаній, а також представники європейських урядових інституцій. 

Детальніше...

Підписання Меморандуму про співпрацю

2 листопада 2012 р. відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Союзом хіміків України та державною бюджетною установою «Київський міський центр з інвестицій та розвитку».  Документ підписали президент СХУ О.Г. Голубов та директор Центру Д.Б. Борисов.

Мета співробітництва – надання взаємної підтримки в досягненні статутних цілей організацій: впровадженні національних інвестиційних програм у соціально-економічний розвиток міста Києва та інноваційний розвиток хімічної галузі України.

Детальніше...

Президент Союзу хіміків України виступив на засіданні AFEM

Сектор хімічної промисловості є важливою частиною української економіки. Він включає в себе близько 50 великих підприємств, а також понад 6500 середніх і малих компаній. У них працюють близько 155 тисяч чоловік та виробляється більше 6000 найменувань хімічної продукції. Зовнішньоторговельний обіг українського сектору хімічної промисловості сягнув 14,4 млрд. доларів США в 2011 році. Експорт хімічних речовин з України в минулому році становив близько 10% усього експорту країни, при цьому частка хімічної промисловості у ВВП становила близько 6%.

Детальніше...

Союз хіміків України офіційно прийнято до Cefic

Делегація Союзу хіміків України, очолювана Президентом СХУ, взяла участь у Генеральній асамблеї Європейської Ради хімічної промисловості (Cefic), що відбулася 26-28 вересня 2012 р. в Лондоні.

У ході цього заходу Рада директорів Cefic позитивно розглянула заявку Союзу хіміків України щодо вступу до  Cefic, а Генеральна асамблея одноголосно затвердила рішення про надання СХУ статусу асоційованого члена Cefic. 

 

Детальніше...

Нарада технічних директорів підприємств хімічної промисловості

 12 липня 2012 відбулася нарада технічних директорів підприємств хімічної промисловості з проблемних питань впровадження енергоефективних проектів у діючому виробництві із використанням сучасних наукових розробок вітчизняних галузевих інститутів та досягнень академічної науки в галузях хімічної технології, матеріалознавства та технологічного обладнання.

Детальніше...

Візит генерального директора Cefic д-ра Хуберта Мандері до України

5-6 липня 2012 р. відбувся візит до України делегації Європейської Ради хімічної промисловості (Cefic) на чолі з генеральним директором організації д-ром Хубертом Мандері (Hubert Mandery). Делегація Cefic прибула до України на запрошення Союзу хіміків України (СХУ) з метою обговорення можливих шляхів  розвитку співробітницва між українськими та європейськими підприємствами хімічної промисовості. Ключовим питанням  переговорів стало приєднання СХУ до Cefic як асоційованого члена.

Детальніше...

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти