Про НТЦ СХУ

Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-технічний центр Cоюзу хіміків України"  (далі - Центр) є господарською організацією.

Головним завданням Центру є насичення ринку товарів, послуг, науково-технічних розробок, інвестицій, інновацій, сприяння розвитку хімічної промисловості, діяльності Союзу хіміків України.

Центр проводить свою діяльність на території України та за її межами, самостійно здійснює зовнішньоекономічну діяльність. 

Головним напрямком діяльності Центру є формування ринку товарів та послуг, здійснення наукової, виробничої, комерційної, посередницької, видавничої, зовнішньоекономічної, фінансово-інвестиційної та інших видів діяльності, не заборонених чинним законодавством України і спрямованих на виконання цілей та завдань.

Центр здійснює свою діяльність за такими напрямами:

- науково-технічні і впроваджувальні роботи;

- виробництво (експериментальне, дослідне, напівпромислове, промислове) різноманітної промислової продукції, товарів народного споживання та ін.;

- зовнішньоекономічна діяльність;

- комерційна, посередницька, торговельна, фінансово-інвестиційна, видавнича, консалтингова, рекламна та інші види діяльності, що не заборонені чинним законодавством України;

- надання різноманітних послуг, у тому числі виставкових, маркетингових, юридичних тощо.

 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти