Сєвєродонецькому "Азоту" – 70 років

У ці святкові дні відзначає свій ювілей ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» 

Шановні колеги!

Союз хіміків України щиро вітає трудовий колектив  ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» із 70-річчям!  

Славетна історія розвитку та сучасний стан виробництва вражає! Шлях від колишнього Лисичанського хімічного комбінату до провідного підприємства – флагмана хімічної промисловості  був непростим, але переможним.

Складові вашого успіху – грамотний менеджмент, активна позиція колективу, підтримка акціонерів – приносять вагомий результат, яким можна пишатися.

Незважаючи на складності сьогодення, вашому колективу вдається нарощувати обсяги виробництва, постійно проводити модернізацію агрегатів, підвищуючи їх продуктивність і знижуючи собівартість продукції, підтримувати соціальну сферу – завдяки самовідданій праці фахівців, вмілому керівництву, освоєнню нових технологій, використанню креативних ідей та новацій. У такий нелегкий час ви зуміли втриматися на ринках, і не тільки втриматися, а й зміцнити свої позиції, виробляючи  продукцію високої якості.

Зичимо трудових перемог у вашій складній праці, збереження та збільшення числа робочих місць і гідної  заробітної плати!

З нагоди урочистостей бажаю всьому трудовому колективу Сєвєродонецького "Азоту" міцного здоров’я, сімейного добробуту, миру і щастя.

Будьте завжди кращими із кращих!

З повагою

 Президент Союзу хіміків України                          

 О.Г. Голубов

 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти