Пропозиції Союзу хіміків України

Союз хіміків України має можливість запропонувати низку розробок для взаємовигідного співробітництва в хімічній галузі.

 Інжинірингові послуги

Групою компаній АТ «Алвіго» можуть бути надані наступні інжинірингові послуги:

- етап передпроєктного іжинірінгу (розробка й оцінка концепції, дослідницькі й дослідні роботи, розробка техніко-економічних обґрунтувань і підготовка дозвільної документації);

- розробка базового проєкту;

- проєктування;

- комплектація проєкту устаткуванням і матеріалами;

- будівництво (авторський нагляд і технічний супровід, керівництво налагоджувальними роботами і пуском установки, коригування робочої документації).

Підприємства працюють відповідно до вимог клієнта незалежно від того, якого типу проєкт запропонований:

- нова установка;

- модернізація або розширення діючої установки;

- нова установка і модернізація існуючої з використанням обладнання, що було в експлуатації («установка з других рук»).

Підприємствами здійснюється ретельне планування і контроль строків виконання робіт з наданням Замовнику можливості повного контролю виконання його замовлення.

Проєктна діяльність

ТОВ «Хімтехнологія» є провідним українським інститутом у галузі  розробки і ліцензування технологій, проєктування хімічних виробництв.

Основні напрямки робіт «Хімтехнології»:

- отримання аміаку, водню, синтез-газу;

За проєктами інституту працює більше 20 великотоннажних установок аміаку потужністю 600, 1360, 1700 тонн на добу. Роботи з реконструкції діючих виробництв з метою зниження енергоспоживання, збільшення потужності.

- отримання метанолу, диметилестера (ДМЕ), оцтової кислоти;

Більше 10 установок отримання метанолу потужністю від 40 тис. до 1 млн тонн на рік. Отримання ДМЕ одностадійним синтезом з синтез-газу. Чотири установки оцтової кислоти потужністю 150 тис. тонн на рік в Ірані, Китаї, Росії, Україні.

- азотна кислота, аміачна, вапняково-аміачна, натрієва, калієва селітри;

Агрегати азотної кислоти потужністю 130 тис. тонн на рік під тиском 7,3 атм. у Росії, Україні, Литві та інших країнах. Розробка і постачання газотурбінної установки для виробництв азотної кислоти. Виробництва аміачної, вапняково-аміачної, натрієвої, калієвої селітри різної потужності.

- отримання ацетилену з природного газу і його переробка в хімічні продукти: бутандіол, вінілацетат;

Виробництва ацетилену в Росії, Узбекистані, Китаї. Технологія отримання бутандіолу (Росія), вінілацетату (Росія, Україна).

- хімія бензолу і його похідних, очищення кам'яновугільного бензолу. Установки отримання капролактаму в Росії і Україні. Виробництво адипінової кислоти, нижчих дикарбонових кислот. Виробництво адипонітрилу, гексаметилендиаміну, АГ і СГ- солей (Україна).

«Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії» ( «НІОХІМ») - розробник проєктів будівництва та модернізації заводів кальцинованої соди. Інститутом розроблена високопродуктивна карбонiзацiйна колона потужністю 400,0 тис. тонн соди на рік, яка має «абсолютні» конкурентні переваги, унікальні властивості і параметри, завдяки яким отримала високу оцінку серед європейських замовників. Наукові та проектні розробки інституту користуються попитом у багатьох країнах світу.

Полімерні матеріали.

Компанія «УКРПЛАСТИК» - найбільший у Східній Європі виробник гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Більшість видів упаковки випускається під власними торговими марками: BIPAN, SOLAN, ALPAN, VIPAN, TWISPAN. Відповідно до критеріїв UBP (Umwelt belastungpunkt), які використовують у країнах ЄС, продукція УКРПЛАСТИКА відноситься до «зеленої», екологічно безпечної упаковки; відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO, BRC, FDA. Структура гнучкої упаковки забезпечує довготривалий максимальний захист продукту і безпеку користувачів. Така упаковка екологічна на всіх етапах життєвого циклу. При контакті з упакованим продуктом вона фізіологічно нейтральна. Зберігає смакові властивості продуктів, не містить сполук хлору. Після використання повністю переробляється. Під час утилізації не виділяє діоксин.

Рослинні олії

ТОВ «Красногірський маслозавод» є виробником нерафінованих рослинних олій потужністю 13 тисяч тонн олії на рік зі сховищем готової продукції 500 тонн і 600 тонн побічного продукту.

Підприємство виробляє і має можливість поставляти нерафіновану соняшникову олію холодного пресування вищого ґатунку (ДСТУ 4492: 2005), а також нерафіновану рапсову олію холодного пресування вищого ґатунку (ДСТУ 46.072: 2005).

Імпорт бензолу

Наша сторона зацікавлена в поставках на взаємовигідних умовах бензолу, виробленого нафтохімічними компаніями, можливо, за схемою толінгу (за сировиною, що належить споживачеві) для виробництва капролактаму та адипінової кислоти на хімічних об'єктах України: ПАТ «АЗОТ», м Черкаси, ПрАТ «РІВНЕАЗОТ», ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ».

 

Президент Союзу хіміків України                                                         О.Г. Голубов

 

Наші контакти:

тел.: +38 (044) 516-58-32

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти