Висловлюємо співчуття

Шановні друзі, колеги!

30 травня 2021 року пішов із життя і професійної спільноти наш колега ДМИТРІЄВ Євген Іванович, колишній Голова правління заводу «Кримський титан».

Євген Іванович народився 1947 року в м. Мелітополь у родині вчителів.

Трудову діяльність розпочав у 1965 р. слюсарем-токарем ковальсько-пресового цеху Мелітопольського заводу ім. Воровського.

Після закінчення Мелітопольського інституту механізації сільського господарства в 1971 р. отримав спеціальність інженера-механіка, працював у Кіцманському районному об'єднанні «Сільгосптехніка» Чернівецької обл., де займав керівні пости.

Після закінчення вищої партшколи в 1981 р. у період до 1991 р. працював на керівних посадах райкому, обкому Компартії України. У той же час був обраний головою Чернівецької облради народних депутатів.

Дмитрієв Є.І. був радником Генерального директора Державного зовнішньоекономічного підприємства «Укрзовнішхімпром».

На початку 1999 р. Дмитрієв Євген Іванович зайняв пост керівника Державного виробничого об'єднання «Титан», пізніше – ДАК «Титан», а з 2004 р. – ЗАТ «Кримський ТИТАН», яким керував до 2007 року. У період керівництва Є.І. Дмитрієва об'єднання набуло широкого визнання, повернуло позицію одного з провідних підприємств хімічної промисловості України. Дмитрієв Є.І. вклав у нього душу, давши заводу, що знаходився на межі банкрутства, нове життя.

Крім того, багато було зроблено Є. Дмитрієвим і для відродження самого міста Армянська, за що йому заслужено було присвоєно звання Почесного громадянина Армянська.

Високоефективна робота Дмитрієва Євгена Івановича була відзначена медаллю «За трудову відзнаку», орденом «За заслуги» III ступеня.

За результатами трудової діяльності йому було присвоєно звання «Заслужений працівник промисловості Автономної Республіки Крим», «Заслужений працівник промисловості України».

Як кваліфікований фахівець, вимогливий керівник і прекрасний організатор Євген Іванович завжди користувався величезним авторитетом, і його відхід – велика втрата для нашої хімічної промисловості. Світла пам'ять про нього збережеться в умах і серцях усіх, хто знав його і працював разом з ним.

Усі хіміки України з глибоким сумом висловлюють щире співчуття рідним і близьким Євгена Івановича. Ім'я талановитого топ-менеджера, високопрофесійного виробничника і прекрасної людини назавжди залишиться в наших серцях.

Від імені хіміків України

Президент Союзу хіміків України

О.Г. Голубов

 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти