Президент Союзу хіміків України виступив на засіданні AFEM

Сектор хімічної промисловості є важливою частиною української економіки. Він включає в себе близько 50 великих підприємств, а також понад 6500 середніх і малих компаній. У них працюють близько 155 тисяч чоловік та виробляється більше 6000 найменувань хімічної продукції. Зовнішньоторговельний обіг українського сектору хімічної промисловості сягнув 14,4 млрд. доларів США в 2011 році. Експорт хімічних речовин з України в минулому році становив близько 10% усього експорту країни, при цьому частка хімічної промисловості у ВВП становила близько 6%.

Пані Голово, пані та панове, шановні колеги,

Для нас велика честь і задоволення брати участь у  Генеральній асамблеї Cefic.

Український союз хіміків, як Національна асоціація хімічної промисловості України, підтримує цілі Cefic і поділяє цінності наших європейських партнерів. Ми також підтримуємо зусилля, спрямовані на реалізацію спільних підходів до розроблення законодавчих та інших нормативно-правових актів у сфері хімічного виробництва та їх безпечного використання, тарифного регулювання й удосконалення торговельної практики. СХУ вітає впровадження міжнародних стандартів з питань безпечного поводження з продукцією хімічного виробництва, індивідуальних ініціатив та принципів корпоративної соціальної відповідальності.
Саме тому Рада правління Союзу хіміків України вирішила звернутися до Cefic із заявкою про отримання асоційованого членства.

Коротка характеристика української хімічної промисловості.

Сектор хімічної промисловості є важливою частиною української економіки. Він включає в себе близько 50 великих підприємств, а також понад 6500 середніх і малих компаній. У них працюють близько 155 тисяч чоловік та виробляється більше 6000 найменувань хімічної продукції. Зовнішньоторговельний обіг українського сектору хімічної промисловості сягнув 14,4 млрд. доларів США в 2011 році.
Експорт хімічних речовин з України в минулому році становив близько 10% усього експорту країни, при цьому частка хімічної промисловості у ВВП становила близько 6%.

Найбільші хімічні виробники, які представляють 70% національної хімічної промисловості в країні  за обсягами обігу, приєдналися до ініціативи «Відповідальна турбота». СХУ докладає подальших зусиль для залучення до ініціативи середніх та малих підприємств.
Ми вдячні Cefic і МСХА за підтримку ініціативи «Відповідальна турбота» в Україні.

Як національна професійна асоціація, Союз хіміків України координує діяльність 73 українських підприємств та науково-дослідних організацій хімічної галузі. СХУ представляє інтереси своїх членів в органах законодавчої і виконавчої влади України та міжнародних організаціях. СХ
У також підтримує національні й міжнародні ініціативи, спрямовані на підвищення рівня хімічної безпеки.

Ми будемо раді співпрацювати з вами в інтересах сприяння внеску хімічної промисловості в сталий економічний розвиток наших країн.

Пані та панове, дякую вам за увагу.

 

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти