Підписання Меморандуму про співпрацю

2 листопада 2012 р. відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Союзом хіміків України та державною бюджетною установою «Київський міський центр з інвестицій та розвитку».  Документ підписали президент СХУ О.Г. Голубов та директор Центру Д.Б. Борисов.

Мета співробітництва – надання взаємної підтримки в досягненні статутних цілей організацій: впровадженні національних інвестиційних програм у соціально-економічний розвиток міста Києва та інноваційний розвиток хімічної галузі України.

Меморандумом визначено основні напрями розвитку співпраці в інвестиційній діяльності:

планування та розвиток сучасної регіональної інвестиційної інфраструктури;

реалізація складових національних інвестиційних проектів на території м. Києва та України у цілому в частині, що стосується розвитку хімічної галузі;

сприяння залученню інвестицій у хімічну галузь України для реалізації інвестиційних проектів, у тому числі на принципах державно-приватного партнерства.

Сторони узгодили конкретний план дій щодо реалізації поставлених у Меморандумі цілей та визначили механізми координації зусиль на робочому рівні.

Наші партнери

Cefic Cefic
Європейська рада хімічної промисловості - Об’єднання виробників хімічної продукції Cefic представляє інтереси 29 тисяч великих малих і середніх європейських компаній, які загалом утримують 1,2 млн. робочих місць і виробляють 21% хімічної продукції в світі. Cefic тісно співпрацює з керівними органами ЄС, міжнародними, недержавними та іншими зацікавленими організаціями.
Міжнарод. центр хімічної безпеки Міжнарод. центр…
Міжнародний центр хімічної безпеки (м. Тарнов, Республіка Польща)
Кластер “Зелена хімія” Кластер “Зелена…
Польський кластер “Зелена хімія”

Розсилка новин On-line:

Увійти